OCHRANNÁ PRÁVA LDT BOROVANY.CZ

Copyright a Vlastnictví
Tyto internetové stránky (www.ldtborovany.cz) jsou majetkem Heleny, Stanislava a Pavla Kubínových (dále jen H. S. P. Kubín). Všechen zobrazený obsah, i v budoucnosti, na těchto stránkách, jako jsou texty, videa, zvuky, obrázky, fotografie, grafika, jsou majetkem vlastníků H. S. P. Kubín. Jakákoliv součást těchto stránek nesmí být kopírována, používána nebo publikována bez předchozího souhlasu H. S. P. Kubín.

Materiály
Všechny materiály zobrazené na našich stránkách jsou určeny pro osobní použití uživatelů stránek. Pokud není jinak stanoveno nebo povoleno, je přísně zakázáno pozměňování, distribuce, prodej nebo jiné komerční rozšiřování.
Všechen software, včetně dat a souborů jím vytvořených, na našich stránkách www.ldtborovany.cz poskytnutý ke stažení, jako jsou prezentace, věstníky, kroniky, vodácké speciály, fotopřílohy, zvadla, upoutávky, loga, přihlášky, CETEH, dále informace o sdružení (usnesení, výroční zprávy, zápisy z valných hromad, stanovy apod.) jsou určeny pouze pro osobní použití uživatelů stránek.
Pokud není povoleno majiteli, je přísně zakázáno toto pozměňovat, distribuovat, rozšiřovat, prodávat, kopírovat, publikovat, zobrazovat a jinak používat bez předchozího souhlasu na jiných serverech nebo počítačích.

Odkazy
Tyto stránky mohou obsahovat odkazy na jiné internetové stránky a servery. H. S. P. Kubín nenese odpovědnost za obsah jiných stránek a jejich majitele.

Poslední aktualizace:

Ochranná práva

 navigace:

Designed by H. S. P. KUBÍN © 2005

Spřátelené weby: